Aloesowy balsam do ust Forever Sun Lips Zobacz większe

Aloesowy balsam do ust Forever Sun Lips

462

Nowe


Forever Sun Lips z aloesem Forever od Forever Living products jest kojącym balsamem do ust, który pomaga chronić delikatną skórę ust zarówno przed słońcem, jak i przed wiatrem.

Więcej szczegółów

23 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Living Products stworzyło nowy aloesowy balsam do ust Forever Sun Lips! Podobnie jak aloesowy balsam do ust Aloe lips - Forever Sun Lips jest kojącym balsamem do ust, który zawiera aloe vera, a dodatkowo wzbogacono go o SPF30. Dzięki temu jeszcze mocniej pomaga on chronić wrażliwą skórę warg przed słońcem i wiatrem, jednocześnie oferując uczucie miętowego chłodzenia oraz orzeźwienia!


Forever Sun Lips z miąższem aloe vera jest kojącym balsamem do ust, który pomaga chronić delikatną skórę ust zarówno przed słońcem, jak i przed wiatrem, jednocześnie oferując miętowe uczucie chłodzenia i orzeźwienia!

Słońce, wiatr i zimno mogą dawać się we znaki wrażliwej skórze ust, związku z czym staje się ona popękana, podrażniona, obolałą i sucha. Ochrona ust przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych jest tak samo ważna, jak ogólna ochrona skóry, jednak często je pomijamy, koncentrując się tylko na nawilżaniu twarzy i ciała.

Forever Sun Lips stworzony przez Forever Living Products to kojący balsam do ust, który pomaga chronić wrażliwą skórę ust przed słońcem i wiatrem, jednocześnie oferując miętowe uczucie chłodzenia oraz orzeźwienia!

Należy pamiętać, że oparzenia słoneczne są niebezpieczne nie tylko latem, ale w ciągu całego roku. Co więcej, sucha, mroźna zima może spowodować, że stan skóry ust pogorszy się. Forever Sun Lips z aloe vera o SPF30 oraz szerokim spektrum ochrony przeciwsłonecznej pomaga zapobiegać słonecznym oparzeniom oraz zabezpiecza zarówno przed promieniami UVA, jak i UVB. Stosowany przed wyjściem na słońce i ponownie nakładany, kiedy będzie taka potrzeba, Forever Sun Lips może pomóc uchronić się przed niebezpiecznym promieniowaniem słonecznym, a ponadto zawiera łagodzące substancje roślinne, które zmiękczają i wygładzają podrażnioną i spękaną skórę ust.

Tak jak w Aloe Lips Forever Sun Lips wykorzystano olejek z jojoby, który jest doskonale znany ze swojego działania nawilżającego i może pomóc zmiękczyć skórę warg, natomiast aloe vera, który naturalnie łagodzi oraz daje dodatkowe nawilżenie. Alantoina pomaga koić wrażliwą skórę, zaś naturalna mięta Forever Sun Lips zapewnia efekt chłodzenia, oraz łagodzi uczucie podrażnienia.
Forever Sun Lips umożliwia przywrócenie bariery ochronnej, by czasowo ochraniać i dawać ulgę spękanym ustom. Dzięki zawartości kojących składników, które pomagają chronić usta przed wysuszającym wpływem wiatru i zimna oraz koić obolałą, zaczerwienioną oraz podrażnioną skórę, Forever Sun Lips jest doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji.

• SPF 30
• szerokie spektrum – ochrona UVA i UVB
• łagodzący miąższ aloe vera oraz znany z nawilżających właściwości olejek z nasion jojoby
• łagodzące, miętowe uczucie

aloe vera Forever

Opinie

Oceń 
Marzanna W. 2015-09-30

Bardzo fajny na lato

Jest wiele fajnych sztyftów do ust, ale mało który sprawdza się latem. Głównie dlatego, że najzwyczajniej w świecie, miękną czy też roztapiają się opdczas upałów. Ten nowy aloesowy balsam do ust Forever sun lips nie zmienia swojej konsystencji i ładnie pielęgnuje delikatną skórę ust. Polecam

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Aloesowy balsam do ust Forever Sun Lips

Aloesowy balsam do ust Forever Sun Lips


Forever Sun Lips z aloesem Forever od Forever Living products jest kojącym balsamem do ust, który pomaga chronić delikatną skórę ust zarówno przed słońcem, jak i przed wiatrem.

Napisz opinię

Summary

  • Product Name:Aloesowy balsam do ust Forever Sun Lips
  • Product Reference: 462
  • Price: 23
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Rating: 5/5 based on 1 user ratings
  • Description: Forever Sun Lips z aloesem Forever od Forever Living products jest kojącym balsamem do ust, który pomaga chronić delikatną skórę ust zarówno przed słońcem, jak i przed wiatrem.
Path: > > Aloesowy balsam do ust Forever Sun Lips