Forever Nature-Min, tabletki wielomineralne Zobacz większe

Forever Nature-Min, Tabletki wielomineralne

37

Nowe

Forever Living Products stworzył Forever Nature-Min - tabletki wielomineralne, które są doskonałym, naturalnym źródłem składników mineralnych w łatwo przyswajalnej formie i optymalnych proporcjach.

Więcej szczegółów

82 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Living Products stworzył suplement diety Forever Nature-Min - tabletki wielomineralne, które są doskonałym, naturalnym źródłem składników mineralnych w łatwo przyswajalnej formie i optymalnych proporcjach.

Przeprowadzane na całym świecie badania coraz częściej wskazują na niepokojące niedobory ważnych dla życia składników mineralnych, takich właśnie jak: magnez, żelazo, wapń, cynk, chrom, miedź, mangan i wiele, wiele innych. Wynika to bezpośrednio ze złych przyzwyczajeń żywieniowych oraz mody na korzystanie z produktów zbyt przetworzonych technologicznie, konserwowanych i oczyszczonych z naturalnych substancji balastowych (na przykład – mąka bez śladu otrąb, czyli głównego źródła substancji odżywczych w ziarnach zbóż.

 

Tabletki wielomineralne Nature-Min od Forever Living Products to pozyskiwanyobecnie z głębi ziemi montmorylonit – geologiczne złoża osadowe, które przed milionami lat stanowiły dno prehistorycznego oceanu. Źródło to, jako całkowicie wolne od tzw. zanieczyszczeń cywilizacyjnych, można uznać za doskonałe także pod względem chemicznej postaci występujących w nim minerałów. Każdy ze składników mineralnych znajduje się w montmorylonicie w jak najbardziej odpowiednim „towarzystwie” innych makro- i mikroelementów, aby zostać przyswojonym i spożytkowanym przez nasz organizm.

Forever Living Products proponuje znakomite, naturalne źródło  sskładników mineralnych w postaci suplementu diety- Forever Nature-Min.


• Zawiera pierwiastki śladowe pochodzące z naturalnych złóż dna oceanu
• Jest wolny od zanieczyszczeń cywilizacyjnych
• Pomaga uzupełnić dietę w składniki mineralne
• Przyczynia się do wzmocnienia zębów, paznokci i włosów

Opakowanie: 180 tabletek

aloes Forever aloe vera

Opinie

Oceń 
Miras 2015-11-03

wspaniały skład

Forever NAture-min towłaściwie dobrana ilość nieocenionych dla dobrej kondycji minerałów. Forma łatwa nie tylko do przechowywania, ale i do transportu. Łatwe dawkowanie.
polecam

Oceń 
Genowefa Zych 2015-09-05

Rewelacyjny produkt

Jak w tytule, rewelacyjny produkt, który polecam każdemu. Dzięki niemu moje stare i obolałe kości znacznie mniej bolą i mogę funkcjonować w miarę normalnie.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Forever Nature-Min, Tabletki wielomineralne

Forever Nature-Min, Tabletki wielomineralne

Forever Living Products stworzył Forever Nature-Min - tabletki wielomineralne, które są doskonałym, naturalnym źródłem składników mineralnych w łatwo przyswajalnej formie i optymalnych proporcjach.

Napisz opinię

Summary

  • Product Name:Forever Nature-Min, Tabletki wielomineralne
  • Product Reference: 37
  • Price: 82
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Rating: 5/5 based on 2 user ratings
  • Description: Forever Living Products stworzył Forever Nature-Min - tabletki wielomineralne , które są doskonałym, naturalnym źródłem składników mineralnych w łatwo przyswajalnej formie i optymalnych proporcjach.
Path: > > Forever Nature-Min, Tabletki wielomineralne