Forever Pomesteen Power Zobacz większe

Forever Pomesteen Power

262

Nowe

Forever Pomesteen Power to przepyszny napój aloesowy Forever Living Products zawierający najpotężniejsze antyoksydanty.

Więcej szczegółów

116 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wśród soków i ekstraktów owocowych, które firma Forever living Products wykorzystała do stworzenia Forever Pomesteen Power, znajdziesz m.in. granaty, gruszki, mangostan, maliny, jeżyny, borówki i wyciąg z pestek winogron.

Nikt już nie przeczy, że antyutleniacze mają kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dietetycy toczą natomiast dyskusje, który z owoców jest najlepszym antyutleniaczem, który zawiera najwięcej ksantonów czy ma największą wartość ORAC. Forever Pomesteen Power od Forever Living Products zawiera je wszystkie, będąc mieszanką soków i ekstraktów owocowych: z granatów, gruszek, mangostanów, malin, jeżyn, jagód i pestek winogron.


Wartość ORAC (Oxygen Radical Absobance Capacity) to wskaźnik mocy, z jaką antyutleniacz walczy z wolnymi rodnikami. Wskaźnik ten w przypadku owoców może być bardzo różny, nawet kiedy sprawdza się ten sam gatunek owoców, tyle że w różnym czasie od zbiorów. Ważne jest to, że wszystkie owoce zawarte w Forever Pomesteen Power – zwłaszcza granat i mangostan – zajmują jedne z początkowych miejsc na liście pod względem wartości ORAC.

Sok z granatów, który jest jednym z podstawowych składników napoju Forever Living Products, zawiera więcej antyutleniających polifenoli niż czerwone wino, zielona herbata, sok z żurawin czy sok z pomarańczy. Jest to równiez dobre źródło witaminy C.


Mangostan, kolejny składnik, który firma Forever Living Products włączyła do Pomesteen Power, to owoc bardzo popularny w Azji. Jego wyjątkowy smak sprawił, że mangostan stał się ulubionym owocem królowej Wiktorii – dlatego często nazywa się go „królową owoców”! Wartość ORAC mangostanu jest bardzo wysoka, jest on także bogaty w ksantofile, substancje odżywcze naturalnie obecne w owocach, o bardzo silnych właściwościach antyutleniających.

Zasmakuj w wyjątkowym nektarze wieloowocowym Forever Pomesteen Power!


• Potężny antyutleniacz
• Wyjątkowa mieszanka soków i ekstraktów owocowych
• Egzotyczny, przepyszny smakGŁÓWNE SKŁADNIKI: Sok z owoców granatu, sok z owoców gruszki, sok z owoców mangostanu, sok z owoców malin, sok z owoców jeżyn, sok z owoców jagód i wyciąg z nasion winogron.

OPAKOWANIE: 473 ml

aloe vera gel

Opinie

Oceń 
Mariusz Barański 2015-09-20

Rewelacyjny smak

Forever Pomesteen Power ma wspaniały smak. Mógłbym go pić codziennie, gdyby nie ta cena, za którą niestety odejmuję 1 gwiazdkę.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Forever Pomesteen Power

Forever Pomesteen Power

Forever Pomesteen Power to przepyszny napój aloesowy Forever Living Products zawierający najpotężniejsze antyoksydanty.

Napisz opinię

Summary

  • Product Name:Forever Pomesteen Power
  • Product Reference: 262
  • Price: 116
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Rating: 4/5 based on 1 user ratings
  • Description: Forever Pomesteen Power to przepyszny napój aloesowy Forever Living Products zawierający najpotężniejsze antyoksydanty.
Path: > > Forever Pomesteen Power