Forever PRO X2- Chcolate Zobacz większe

Forever PRO X2- Chcolate

465

Nowe

Baton Forever o przepysznym czekoladym smaku - Forever PRO X2 chocolate,  to doskonały sposób, na zwiększenie codziennej porcji białka!

Więcej szczegółów

193 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Baton Forever o wyśmienitym smaku czekolady - Forever PRO X2 chocolate,  stanowi źródło firmowej mieszanki izolatu białek sojowych oraz koncentratu i izolatu białek serwatkowych PRO X2, razem z 2 gramami błonnika pokarmowego. Dzięki zawartemu w nim białku wspomaga budowę masy mięśniowej i realizację celów, które związane są z kształtowaniem sylwetki.


Specjaliści przekonują się, że spożycie odpowiedniej ilości białka połączonej, w połączeniu z rozsądną dietą i systematycznymi ćwiczeniami, odgrywa rolę w procesie kształtowania masy mięśni. Dlatego właśnie naukowcy w Forever Living Products w taki sposób skomponowali Forever PRO X2, aby było to źródło firmowej mieszanki izolatu białek sojowych i koncentratu i izolatu białek serwatkowych PRO X2, razem z 2 gramami błonnika pokarmowego w każdym wyśmienitym batoniku. Dzięki zawartemu w nim białku pomaga budować masę mięśniową i realizować celów związanych z kształtowaniem sylwetki.

Białko pomaga wspomaga utrzymanie masy mięśniowej. Ponieważ mięśnie są bardziej aktywne metabolicznie niż tkanka tłuszczowa, utrzymanie umięśnionej sylwetki wymaga stosownej porcji białka. Ma ono kluczowe znaczenie dla budowania mięśni, zwłaszcza, gdy zwiększasz aktywność fizyczną.
Niektórzy ludzie mogą obawiać się, czy połączenie diety z rygorystycznymi ćwiczeniami nie spowoduje spadku masy mięśniowej. Biorąc pod uwagę fakt, że białko jest materiałem budulcowym tkanki mięśniowej, spożywanie go w odpowiednich ilościach jest potrzebne do utrzymania masy mięśniowej, szczególnie w czasie diety i ćwiczeń. Białko wysokiej jakości pomaga budować i zachowywać tkankę mięśniową.


Na dodatek, zwiększona konsumpcja białka, połączona z siłowymi ćwiczeniami może wspierać masę mięśniową w miarę upływającego czasu. Soja i serwatka posiadają wysokiej jakości białko, o udokumentowanych dobrze korzyściach w budowaniu i wspieraniu tkanki mięśniowej. Batony Forever PRO X2 zostały opracowane przez Forever Living Products, by dostarczać dodatkowego białka. Są także przepyszną przekąską, w czasie drogi. To aż 15 g białka w smacznym, poręcznym batoniku. Batoniki Forever PRO X2 są produktami bezglutenowymi, dostępnymi w 2 wyśmienitych smakach: cynamonowym i czekoladowym – każdy z nich stanowi doskonały sposób, na zwiększenie codziennej porcji białka!

• 15 gramów białka w batonie
• 2 gramy błonnika
• Doskonałe smaki – cynamonowy i czekoladowy
• Nie zawiera glutenuKOD:465
Cena za 10 batonów po 45 g każdy

Opinie

Napisz opinię

Forever PRO X2- Chcolate

Forever PRO X2- Chcolate

Baton Forever o przepysznym czekoladym smaku - Forever PRO X2 chocolate,  to doskonały sposób, na zwiększenie codziennej porcji białka!

Napisz opinię

Summary

  • Product Name:Forever PRO X2- Chcolate
  • Product Reference: 465
  • Price: 193
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Baton Forever o przepysznym czekoladym smaku - Forever PRO X2 chocolate ,  to doskonały sposób, na zwiększenie codziennej porcji białka!
Path: > > Forever PRO X2- Chcolate