Forever PRO X2- Cinnamon Zobacz większe

Forever PRO X2- Cinnamon

466

Nowe

Forever PRO X2- Cinnamon to przepyszny baton Forever Living Products o cynamonowym smaku, stanowiący źródło drogocennego białka, które pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej.

Więcej szczegółów

170 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever PRO X2 stanowi źródło firmowej mieszanki izolatu białek sojowych i koncentratu i izolatu białek serwatkowych PRO X2, wraz z 2 gramami błonnika pokarmowego w każdym pysznym cynamonowym batoniku autorstwa Forever Living Products. Za sprawą zawartego w nim białka pomaga w budowaniu masy mięśniowej i realizacji celów związanych z kształtowaniem sylwetki.


Dietetycy przekonują się, że konsumpcja odpowiedniej ilości białka, w połączeniu z dobrze zbilansowaną dietą oraz systematycznymi ćwiczeniami, odgrywa istotną rolę w procesie kształtowania masy mięśni. Z tego powodu naukowcy z Forever Living Products skomponowali recepturę Forever PRO X2 w ten sposób, że stanowi on źródło firmowej mieszanki izolatu białek sojowych i koncentratu i izolatu białek serwatkowych PRO X2, razem z 2 gramami błonnika pokarmowego w każdym wyśmienitym batoniku. Dzięki zawartemu w nim białku pomaga w budowaniu masy mięśniowej i realizacji celów, które związane są z kształtowaniem sylwetki.

Białko pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej. Ponieważ mięśnie są bardziej aktywne pod względem metabolicznym niż tkanka tłuszczowa, zachowanie umięśnionej sylwetki wymaga stosownej ilości białka. Białko ma kluczowe znaczenie dla budowania mięśni, zwłaszcza, kiedy zwiększasz aktywność fizyczną.
Niektórzy ludzie mogą mieć obiekcje, czy połączenie diety z rygorystycznymi ćwiczeniami nie spowoduje spadku masy mięśniowej. Biorąc pod uwagę fakt, że białko jest materiałem budulcowym tkanki mięśniowej, spożywanie jego odpowiedniej ilości jest potrzebne do zachowania masy mięśni, szczególnie w czasie ćwiczeń i diety. Białko wysokiej jakości wspomaga budowę i zachowanie tkanki mięśniowej.
Dodatkowo, wzmożone spożycie białka, w połączeniu z siłowymi ćwiczeniami może wspierać masę mięśniową w miarę upływu czasu. Zarówno soja, jak i serwatka zawierają wysokiej jakości białko, o dobrze udokumentowanych korzyściach w budowaniu i wspieraniu tkanki mięśniowej. Batony Forever PRO X2 zostały opracowane przez Forever Living Products, w celu dostarczenia dodatkowego białka. Służą również jako pyszna przekąska, podczas podróż. To aż 15 g białka w poręcznym, smacznym batoniku. Batoniki Forever PRO X2 są produktami bezglutenowymi, dostępnymi w dwóch pysznych smakach: cynamonowym i czekoladowym – każdy z nich to doskonały sposób, za zwiększenie codziennej porcji białka!

• 15 gramów białka w batonie
• 2 gramy błonnika
• Doskonałe smaki – cynamonowy i czekoladowy
• Nie zawiera glutenuKOD:465
Cena za 10 batonów po 45 g każdy

Opinie

Napisz opinię

Forever PRO X2- Cinnamon

Forever PRO X2- Cinnamon

Forever PRO X2- Cinnamon to przepyszny baton Forever Living Products o cynamonowym smaku, stanowiący źródło drogocennego białka, które pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej.

Napisz opinię

Summary

  • Product Name:Forever PRO X2- Cinnamon
  • Product Reference: 466
  • Price: 170
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Forever PRO X2- Cinnamon to przepyszny baton Forever Living Products o cynamonowym smaku, stanowiący źródło drogocennego białka, które pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej.
Path: > > Forever PRO X2- Cinnamon