FAB X Forever Active Boost Zobacz większe

FAB X Forever Active Boost

440

Nowe

Stworzony przez Forever Living Products napój energetyzujący FAB X to doskonały, poręczny napój, zawsze wtedy gdy potrzeba ci czegoś, co doda ci energii i odświeży cię.

Więcej szczegółów

201 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Najnowszy napój stworzony przez Forever Living Products - FAB X Forever Active Boost to witaminy oraz wyśmienity smak bez kalorii, cukru i węglowodanów. Czy kiedykolwiek żałowałeś, że nie masz więcej czasu na urzeczywistnianie celów? Twój czas jest najcenniejszym dostępnym ci zasobem, a wysoki poziom energii w ciągu całego dnia może ci pomóc w osiągnięciu tego, czego pragniesz.

Firma Forever Living Products stworzyła FAB X, by pomóc ci zostać w zgodzie z celami w zakresie zdrowia i kondycji, a jednocześnie abyś mógł nadal cieszyć się wyśmienitym smakiem oraz korzyściami, do jakich przywykłeś z Forever Living Products.

Szybki, niemal natychmiastowy zastrzyk energii niejednokrotnie jest niezbędny, natomiast długotrwałe zachowanie energii bez najczęściej następującego po nim nagłego opadnięcia z sił, pomaga ci sprostać wszystkim zajęciom, bez narażania na szwank kondycji. Brak cukru, kalorii i węglowodanów powoduje, że FAB X to doskonały, poręczny napój, zawsze wtedy gdy potrzeba ci czegoś, co doda ci energii i odświeży cię.

Guarana, naturalny składnik, przyczynia się do natychmiastowych efektów energetyzujących, jakie daje FAB X Forever Active Boost, natomiast źródłem długofalowej energii jest mieszanka składająca się z ekstraktu z żeń-szenia oraz witamin. Wytrzymałość, koncentracja, energia i witaminy, których źródłem jest FAB X dodadzą ci sił i pomogą
zwiększyć efektywność.

Każdy od czasu do czasu potrzebuje dodatkowego zastrzyku energii, a FAB X to zdrowa alternatywa, której możesz być pewny.


  • Bez kalorii, węglowodanów i cukrów
  • Szybki zastrzyk energii, bez nagłego opadnięcia z sił

Opakowanie: 12sztuk

Opinie

Napisz opinię

FAB X Forever Active Boost

FAB X Forever Active Boost

Stworzony przez Forever Living Products napój energetyzujący FAB X to doskonały, poręczny napój, zawsze wtedy gdy potrzeba ci czegoś, co doda ci energii i odświeży cię.

Napisz opinię

Summary

  • Product Name:FAB X Forever Active Boost
  • Product Reference: 440
  • Price: 201
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Stworzony przez Forever Living Products napój energetyzujący FAB X to doskonały, poręczny napój, zawsze wtedy gdy potrzeba ci czegoś, co doda ci energii i odświeży cię.
Path: > > FAB X Forever Active Boost