Dwuskładnikowa maseczka odżywczo - stymulacyjna FDJ

Nowe

Dwuskładnikowa maseczka odżywczo-stymulująca od Forever Living Products oparta na aloe vera, to alternatywa dla tych wszystkich, którzy chcą zachować młodzieńczy wygląd oraz sprężystość skóry, ale obawiają się operacji plastycznej. 

Więcej szczegółów

184 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Najważniejszym czynnikiem aktywnymstworzonej przez Forever Living Products Dwuskładnikowej maseczki odżywczo-stymulującej z zestawu Aloe Fleur de Jouvence jest czysty, naturalnie stabilizowany miąższ aloesowy, a zatem Aktywator aloesowy. Tuż przed nałożeniem maseczki należy go wymieszać z Nośnikiem Pudrowym aż do  uzyskania konsystencji jednorodnej, lekkiej zawiesiny, którą następnie rozprowadza się po twarzy dołączonym do zestawu pędzelkiem ruchami od dołu ku górze i  ku bokom.

Po wyschnięciu Dwuskładnikowej maseczki odżywczo-stymulującej opartej na aloe vera należy zmyć ją delikatnie ciepłą wodą, a następnie wklepać w skórę krem charakteryzujący się wysoką wartością odżywczą i wysokim stężeniem miąższu aloesowego, np. Emulsja pojędrniająca na dzień, Krem odżywczy na noc, Krem R3 Factor, Nawilżająca emulsja aloesowa.

Miseczka do przyrządzania Dwuskładnikowej maseczki odżywczo-stymulującej FdJ, miarka-szpatułka i pędzelek znajdują się w każdej kasetce z zestawem Aloe Fleur de Jouvence.

W skład Dwuskładnikowej Maseczki Odżywczo-Stymulującej wchodzą:

Nośnik Pudrowy FDJ to bardzo drobny puder (uwaga na pylenie w czasie otwierania pudełeczka), przeznaczony wyłącznie do zastosowania razem z Aktywatorem aloesowym. Po precyzyjnym wymieszaniu tworzy z nim lekką zawiesinę, którą z niezwykłą łatwością można rozprowadzić cienką warstwą na twarzy, a także szyi.

Nośnik pudrowy w formie proszku ma na celu przedłużenie działania biologicznie aktywnych substancji występujących w miąższu aloe vera na skórę, choć sam także uczestniczy w jej oczyszczaniu, a także odżywianiu.

Pieczołowicie skomponowane dawki albuminy z jaj kurzych i maltodekstryny zapewniają po połączeniu z sokiem aloe vera rezultat ściągający oraz pojędrniający. Delikatna glinka kaolinowa pochłania nadmiar tłuszczu z porów naskórka. Żywokost działa ściągająco, a rumianek kojąco.

Mięśnie oraz włókna kolagenowe, stanowiące niejako rusztowanie twarzy stają się w ten sposób poddane specyficznej gimnastyce stymulującej je do sprawniejszego działania.

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Albumina z jaj kurzych, maltodekstryna, glinka kaolinowa, alantoina, rumianek, żywokost.

OPAKOWANIE: 30 g

Aktywator aloesowy

Aktywator aloesowy od Forever Living Products to prawdziwy dar Przyrody dla cery potrzebującej odbudowy, uzyskany w stu procentach z miąższu Aloe Vera. Zaopatruje tkanki skóry we wszystko, co jest potrzebne do odzyskania kompletnej, naturalnej równowagi biologicznej: makro- i mikroelementy, witaminy, a także aminokwasy. Poprawia metabolizm komórek, dążąc ku doskonałości właściwej jedynie tkankom młodym i zdrowym.

Dzięki naturalnym właściwościom miąższu aloesowego, Aktywator aloesowy wnika głęboko we wszystkie warstwy skóry, pielęgnując ją, jak również regenerując od wewnątrz.

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 99,7%), alantoina.

OPAKOWANIE: 118 ml

Dwuskładnikowa maseczka odżywczo-stymulująca:

 • usprawnia procesy regeneracji skórnej:
 • usprawniając naturalne funkcje tkankowe skóry pobudza krążenie podskórne, dotlenia, a także głęboko oczyszcza jej powierzchnię;
 • aktywizuje tkankę podskórną do sprawniejszego wytwarzania kolagenu;
 • stosowana co dzień lub co kilka dni w zależności od rodzaju cery oraz jej potrzeb wykazuje niezwykłe zdolności liftingujące.

aloe vera Forever

Opinie

Napisz opinię

 Dwuskładnikowa maseczka odżywczo - stymulacyjna FDJ

Dwuskładnikowa maseczka odżywczo - stymulacyjna FDJ

Dwuskładnikowa maseczka odżywczo-stymulująca od Forever Living Products oparta na aloe vera, to alternatywa dla tych wszystkich, którzy chcą zachować młodzieńczy wygląd oraz sprężystość skóry, ale obawiają się operacji plastycznej. 

Napisz opinię

Summary

 • Product Name: Dwuskładnikowa maseczka odżywczo - stymulacyjna FDJ
 • Price: 184
 • Product Width: 0.00 cm
 • Product Height: 0.00 cm
 • Product Depth: 0.00 cm
 • Product Weight: 0.00 kg
 • Description: Dwuskładnikowa maseczka odżywczo-stymulująca od  Forever Living Products oparta na aloe vera , to alternatywa dla tych wszystkich, którzy chcą zachować młodzieńczy wygląd oraz sprężystość skóry, ale obawiają się operacji plastycznej. 
Path: > > Dwuskładnikowa maseczka odżywczo - stymulacyjna FDJ