Forever Arctic Sea, Tłuszcze wielonienasycone omega-3 i omega-6

376

Nowe

Forever Arctic Sea to prawdziwa skarbnica kwasów EPA i DHA stworzona przez Forever Living Products dla optymalnego zdrowia i samopoczucia.

Więcej szczegółów

144 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Arctic-Sea to prawdziwy skarb, wydobyty z głębin mórz. A któż z nas, żyjących w świecie hamburgerów, parówek i gotowych potraw z kuchenki mikrofalowej, pamięta o tym, do czego już od dawna nawołują dietetycy – żeby choć dwa razy w tygodniu zjeść „coś z ryb”, nie tyle dla smaku, ile dla zdrowia?


Forever Living Products - światowy lider w hodowli aloe vera i tworzeniu produktów zarówno na jego, jak i na podstawie innych naturalnych surowców, nigdy nie spoczywa na laurach. Nie tylko tworzy wciąż nowe produkty, ale też nieustannie udoskonala receptury starych, sprawdzonych produktów.


Jednym z nich jest suplement diety - Forever Arctic Sea.


Nowa ulepszona formuła Forever Arctic Sea składa się unikalnej mieszanki bogatego w kwas DHA oleju z kalmarów, rybiego oleju, który dostarcza drogocenne tłuszcze z rodziny Omega-3 i oliwy z oliwek, którą cechuje wysokie stężenie należącego do rodziny kwasów Omega-6 kwasu oleinowego.


Kluczowa równowaga Omega-3:Omega-6




Jeżeli chodzi o nienasycone kwasy tłuszczowe Omega, to niezwykle istotna jest ich właściwa równowaga, z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Zbilansowana pod względem odżywczym dieta gwarantuje właściwy stosunek kwasów EPA do DHA, a zatem od 1:1 do 1:4.


Kwas DHA wchodzący w skład rodziny Omega-3 jest naturalnie obecny w organizmie. W największych ilościach w mózgu, sercu i oczach. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie mózgu i prawidłowe widzenie, a wraz z kwasem EPA wspomaga zachowanie zdrowego serca.


Korzystny wpływ występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA albo 250 mg EPA i DHA codziennie.


• Specjalnie opracowane proporcje Omega-3, naśladujące dietę obfitującą w owoce morza i ryby
• Naturalny aromat pochodzący z limetki sprawia, że Forever Arctic Sea ma przyjemny zapach, który minimalizuje minimalizujący rybną woń
• Wszystkie występujące w Forever Arctic Sea kwasy pozyskiwane są w Forever Living Products w sposób odpowiedzialny i przyjazny dla oceanu
• Skarbnica kwasów EPA i DHA


Jeżeli chodzi o nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 to występują one głównie w rybach. Naukowcy długo zastanawiali się, dlaczego mieszkańcy niektórych rejonów (np. Wysp Japońskich lub Grenlandii), gdzie podstawę diety stanowią ryby i wszelkie owoce morza, o wiele rzadziej niż ludzie w innych częściach naszego globu ulegają różnym "cywilizacyjnym" schorzeniom!


OPAKOWANIE: 60 kapsułek

aloe vera, Forever, aloes

Opinie

Oceń 
Ania Wilk 2015-09-05

NA włosy paznokcie

Zażywam Forever Arctic Sea od trzech miesięcy, bo jak powiedział mi lekarz dopiero po tym czasie jakakolwiek kuracja odżywcza przynosi widoczne rezultaty. I rzeczywiście nie tylko ja, ale i moi znajomi widzą widoczną poprawę moich włosów i paznokci, które były w opłakanym stanie. Teraz nie tylko wyglądają, ale i są zdrowe!

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Forever Arctic Sea, Tłuszcze wielonienasycone omega-3 i omega-6

Forever Arctic Sea, Tłuszcze wielonienasycone omega-3 i omega-6

Forever Arctic Sea to prawdziwa skarbnica kwasów EPA i DHA stworzona przez Forever Living Products dla optymalnego zdrowia i samopoczucia.

Napisz opinię

Summary

  • Product Name:Forever Arctic Sea, Tłuszcze wielonienasycone omega-3 i omega-6
  • Product Reference: 376
  • Price: 144
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Rating: 5/5 based on 1 user ratings
  • Description: Forever Arctic Sea to prawdziwa skarbnica kwasów EPA i DHA stworzona przez Forever Living Products dla optymalnego zdrowia i samopoczucia.
Path: > > Forever Arctic Sea, Tłuszcze wielonienasycone omega-3 i omega-6