Forever Calcium, Wapno Organiczne Zobacz większe

Forever Calcium, Wapno organiczne

206

Nowe

Stworzony przez Forever Living Products suplement diety o nazwie Forever Calcium stanowi doskonałe źródło kluczowych dla zdrowia składników odżywczych, jakimi są wapń, witamina D i C, magnez, cynk, mangan i miedź.

Więcej szczegółów

108 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Living Products opracowało nowe Forever Calcium, które dostarcza znacznych ilości tak ważnych dla zdrowia minerałów, którymi są wapń, magnez, cynk, mangan, miedź oraz witamina C i D, aby zachować właściwą strukturą i funkcje kości.

Forever Calcium to receptura oparta na cytrynianie wapnia, stanowiąca świetne źródło wapnia. W składzie tego produktu znalazła się również witamina D oraz magnez - dwa składniki o kluczowym znaczeniu dla prawidłowego przyswajania wapnia.
Wapń jest jednym z najważniejszych minerałów budujących nasz organizm. Stanowi około 2% masy ciała! Najwięcej, bo prawie 99% tego pierwiastka buduje ludzki układ kostny (w tym również zęby).

Naukowe badania udowodniły, że w miarę upływu lat spada zdolność przyswajania wapnia przez nasz organizm. Niektóre raporty wręcz twierdzą, że różnica między dzieckiem a dorosłym w przyswajaniu wapnia z pożywiania sięga aż 60%. Poza tym zdaniem dietetyków codzienna dieta około 3/4 populacji jest zbyt uboga w wapń.

Jak więc możemy troszczyć się o zdrowie naszych kości i zębów?Codziennie zdajemy się na siłę naszych ciał, których źródło kryje się wewnątrz organizmu. Wykorzystywana przez Forever Living Products forma wapnia czyli diglicynian wapnia jest niezwykle skuteczna we wspieraniu optymalnej budowy kości, gdyż dłużej utrzymuje się w układzie krwionośnym i nie zakłóca naturalnego pH w żołądku.


Co więcej mieszanka pierwiastków Forever Living Products charakteryzuje się mniejszymi rozmiarami, co powoduje, że jest łatwiejsza do spożycia w stosunku do poprzedniej receptury.


Efektywne uzupełnianie niedoborów wapnia to takie, w czasie którego ten cenny pierwiastek wprowadzany jest do organizmu razem z innymi substancjami (zwłaszcza witaminą D3 i magnezem), które umożliwiają jego przyswajanie i biologiczne wykorzystanie. W Forever Calcium efekt ten uzyskano właśnie za sprawą odpowiedniej ilości witaminy D i magnezu. Poza tym również nieorganiczno-organiczne połączenie (cytrynian wapnia) w Forever Calcium zapewnia łatwiejsze wchłanianie wapnia.

Rekomendowana porcja dzienna pokrywa całkowite zapotrzebowanie organizmu na wapń, miedź, mangan i witaminę C i D – niezbędne dla utrzymania zdrowych kości.

Codzienne zażywanie  4 tabletek Forever Calcium dziennie pozwoli nam zadbać dodatkowo o zęby, skórę, paznokcie i włosy.


Dodatek cynku, witaminy C i miedzi w nowym Forever Calcium ułatwi nam także utrzymać piękny wygląd i ochronić organizm przed procesem starzenia.

• Źródło wapnia, magnezu i witaminy D uzupełnione witaminą C, a także minerałami, takimi jak: cynk, mangan i miedź
Wapń, cynk i mangan są nieodzowne dla zachowania zdrowego układu kostnego
Witamina D pomaga we wchłanianiu i utrzymaniu odpowiedniego poziomu wapnia we krwi i odgrywa ważną rolę przy podziale komórek
• Znakomite uzupełnienie codziennej diety w wapń, często zbyt ubogiej w ten ważny pierwiastek

Zawartość składników odżywczych w 2 tabletkach:


wapń 500 mg (63%*)
Magnez 200 mg (67%*)
Witamina D 5 mg (100%*)

* % zalecanego dziennego spożycia

INNE SKŁADNIKI:

Fosforan dwuwapniowy, kwas stearynowy z warzyw, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, stearynian magnezu z warzyw, ekstrakt z soi, kwas cytrynowy, hydroksypropylometyloceluloza, naturalny aromat.

OPAKOWANIE: 90 tabletek

aloe Forever aloes

Opinie

Napisz opinię

Forever Calcium, Wapno organiczne

Forever Calcium, Wapno organiczne

Stworzony przez Forever Living Products suplement diety o nazwie Forever Calcium stanowi doskonałe źródło kluczowych dla zdrowia składników odżywczych, jakimi są wapń, witamina D i C, magnez, cynk, mangan i miedź.

Napisz opinię

Summary

  • Product Name:Forever Calcium, Wapno organiczne
  • Product Reference: 206
  • Price: 108
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Stworzony przez Forever Living Products suplement diety o nazwie Forever Calcium stanowi doskonałe źródło kluczowych dla zdrowia składników odżywczych, jakimi są wapń , witamina D i C , magnez , cynk , mangan i miedź .
Path: > > Forever Calcium, Wapno organiczne