Forever Active Probiotic

222

Nowe

Forever Living Products stworzył Forever Active Probiotic czyli probiotyki Forever, będące kompozycją sześciu szczepów "dobrych" bakterii, które wspierają funkcjonowanie i zdrowie układu trawiennego.

Więcej szczegółów

137 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Naukowcy z Forever Living Products stworzyli  Forever Active Probiotic po to, aby pomóc przezwyciężać zaburzenia równowagi, powodowane naszymi wyborami żywnościowymi i stylem życia, które mogą prowadzić do redukcji naturalnie obecnych w naszym organizmie 'dobrych' bakterii.

Bakterie to żywe mikroorganizmy, które funkcjonują w naszym organizmie i wpływają na stan zdrowia i ogólną kondycję. Część z nich to bakterie szkodliwe, jednak większość ma działanie korzystne. Te dobre bakterie noszą nazwę probiotyków, od greckiego określenia „pro bios”, co oznacza „dla życia”.

Forever Living Products, uznając znaczenie dobrych bakterii dla ludzkiego zdrowia stworzyło Forever Active Probiotic.

Probiotyki Forever mają postać małych, łatwych do połknięcia kapsułek, które pozwalają przezwyciężyć zaburzenia równowagi powodowane niewłaściwą dietą i stylem życia.

Forever Active Probiotic działa głównie w jelitach, gdzie uczestniczy w procesach trawiennych, aby utrzymać je w zdrowiu i równowadze.

Ponieważ probiotyki są ze swej natury dość delikatne, Forever Living Products wykorzystuje unikalną, opatentowaną technologię kapsułkowania. Kapsułka probiotyków Forever chroni probiotyki i uwalnia je dopiero, gdy dotrą do swojego miejsca przeznaczenia.

Forever Active Probiotic to wyjątkowa formuła sześciu szczepów korzystnych bakterii, pochodzących z rodzajów Lactobacillus oraz Bifidobacterium. Są to szczepy:

Lactobacillus Acidophilus

Bifidobacterium Longum

Bifidobacterium Lactis

Lactobacillus Rhamnosus

Lactobacillus Bulgaricus

Lactobacillus Plantarum

Jest to obecnie jedyna na rynku stabilna formuła sześciu szczepów probiotycznych, która nie wymaga przechowywania w lodówce.


• Wspiera zdrowie układu trawiennego
• Zwiększa odporność organizmu
• Wyjątkowa mieszanka sześciu szczepów bakteryjnych
• Nie wymaga przechowywania w lodówce

Zawartość składników odżywczych w 1 kapsułce

Bakterie kwasu mlekowego 9.6 x 10^9 jtk

INNE SKŁADNIKI: Olej palmowy, żelatyna, glicerol, lecytyna, pektyny.

OPAKOWANIE: 30 kapsułek

aloe vera Forever

Opinie

Napisz opinię

Forever Active Probiotic

Forever Active Probiotic

Forever Living Products stworzył Forever Active Probiotic czyli probiotyki Forever, będące kompozycją sześciu szczepów "dobrych" bakterii, które wspierają funkcjonowanie i zdrowie układu trawiennego.

Napisz opinię

Summary

  • Product Name:Forever Active Probiotic
  • Product Reference: 222
  • Price: 137
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Forever Living Products stworzył Forever Active Probiotic czyli probiotyki Forever , będące kompozycją sześciu szczepów "dobrych" bakterii, które wspierają funkcjonowanie i zdrowie układu trawiennego.
Path: > > Forever Active Probiotic