Miód Pszczeli Forever, Forever Bee Honey Zobacz większe

Miód pszczeli Forever, Forever Bee Honey

207

Nowe

Miód Pszczeli Forever stworzony przez Forever Living Products to w 100% naturalny słodki rarytas prosto z ula, stworzony przez pszczoły, zbierające nektar z kwiatów porastających ekologicznie czyste tereny.

Więcej szczegółów

73 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Miód pszczeli Forever czyli Forever Bee Honey, to obok suplementów diety, takich jak: Propolis pszczeli Forever, Mleczko pszczele Forever i Pyłek pszczeli Forever, jeden z produktów pszczelich firmy Forever Living Products, który zadowoli nawet  najbardziej wybrednych smakoszy.

Miód pszczeli Forever
czyli Forever Bee Honey to w 100% naturalny słodki rarytas prosto z ula, stworzony przez pracowite pszczoły, zbierające nektar z kwiatów porastających ekologicznie czyste tereny. I choćby z tego powodu warto go spróbować!

Miód Forever niesie w sobie niezwykłe wręcz zasoby energii, liczone w kaloriach. Aby stworzyć jeden kilogram Forever Bee Honey pszczoły są zmuszone odwiedzić od 750 tysięcy do 3 milionów kwiatów! Jedna łyżeczka miodu pszczelego Forever to wynik mozolnej pracy wielu pszczół, które poddają go specjalnej obróbce, zanim umieszczą go w plastrach.


Miód Forever posiada dużo aktywnych mikro- i makroelementów, stymulatory biogenne, enzymy, olejki eteryczne oraz garbniki. O ile chcemy w pełni skorzystać z tej obfitości, najkorzystniej jest połączyć Miód pszczeli Forever - Forever Bee Honey z czystym, naturalnie stabilizowanym miąższem Aloe Vera.


Nie przypadkiem oba te dary Natury występują obok siebie w ofercie Forever Living Products. W połączeniu ze sobą oba preparaty te zyskują niezwykle dużo pod względem swojego działania.

Miód Forever stanowi także wspaniały kosmetyk. Warto zatem, idąc przykładem kobiet słynących ze swojej urody w starożytnych czasach, nałożyć go cienką warstewką na świeżo umytą twarz, zmyć po kwadransie, a następnie nałożyć krem - oczywiście jeden z aloesowych kremów Forever, np: Krem Odżywczy na Noc FDJ, Krem R3 Factor, Emulsja Pojędrniająca na Dzień FdJ, Aloesowa Emulsja Nawilżająca, Krem Aloesowo Propolisowy czy Aloesowa Emulsja.

Miodu Forever można też dodać do Maseczki Odżywczo-Stymulującej Fleur de Jouvence, by docenić znakomite działanie miodu oraz miąższu aloe vera w tej bardzo udanej spółce.

Miód pszczeli Forever -Forever Bee Honey:

 • błyskawicznie dodaje siły i energii;
 • stosowany systematycznie np. zamiast cukru, podnosi naturalną odporność organizmu;
 • usprawnia proces przemiany materii;
 • jest znakomitym, znanym od dawna naturalnym kosmetykiem.GŁÓWNE SKŁADNIKI:
Czysty miód pszczeli.

OPAKOWANIE: 0,5 kg

aloe vera Forever aloes

Opinie

Oceń 
Liliana 2015-09-16

Dodaję do maseczek

Miód pszczeli Forever dodaję nie tylko do kawy, czy herbaty ale również... do maseczki dwuskładnikowej Forever. Warto spróbować, rezultat jest oszałamiający ;)

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Miód pszczeli Forever, Forever Bee Honey

Miód pszczeli Forever, Forever Bee Honey

Miód Pszczeli Forever stworzony przez Forever Living Products to w 100% naturalny słodki rarytas prosto z ula, stworzony przez pszczoły, zbierające nektar z kwiatów porastających ekologicznie czyste tereny.

Napisz opinię

Summary

 • Product Name:Miód pszczeli Forever, Forever Bee Honey
 • Product Reference: 207
 • Price: 73
 • Product Width: 0.00 cm
 • Product Height: 0.00 cm
 • Product Depth: 0.00 cm
 • Product Weight: 0.00 kg
 • Rating: 5/5 based on 1 user ratings
 • Description: Miód Pszczeli Forever stworzony przez Forever Living Products to w 100% naturalny słodki rarytas prosto z ula, stworzony przez pszczoły, zbierające nektar z kwiatów porastających ekologicznie czyste tereny.
Path: > > Miód pszczeli Forever, Forever Bee Honey