Pyłek pszczeli Forever, Forever Bee Pollen

26

Nowe

Pyłek pszczeli występujący w Forever Bee Pollen, czyli w Pyłku pszczelim Forever stanowi prawdziwą skarbnicę substancji odżywczych i idealną wręcz kompozycję wielu ważnych składników. Dzięki temu wzmacnia zdrowie, a także wpływa korzystnie np. na wygląd skóry.

Więcej szczegółów

69 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Do stworzenia Forever Bee Pollen, czyli w Pyłku pszczelego Forever firma Forever Living Products wzięła pyłek pszczeli czyli pyłek kwiatowy i mleczko pszczele. Jest on zbierany i poddany odpowiedniej obróbce przez pszczoły, które następnie zanoszą go do ula i wykorzystują jako pożywienie.

Pyłek pszczeli powszechnie uznawany jest za jeden z najdoskonalszych i najlepszych pokarmów, jakie występują w naturze. Warto też pamiętać, że pszczoły są "miernikami" czystości otoczenia i wybierają z niego to, co w nim najzdrowsze. To najlepsza gwarancja jakości produktów prosto z ula!

Pyłek pszczeli stanowiący podstawowy składnik suplementu diety stworzonego przez Forever Living Products o nazwie Forever Bee Pollen, czyli Pyłek pszczeli Forever jest prawdziwą skarbnicą substancji odżywczych i idealną wręcz kompozycją wielu ważnych składników. Dzięki temu wzmacnia zdrowie, a także wpływa korzystnie na wygląd skóry.

W składzie pyłku pszczelego znajdują się wszystkie witaminy z grupy B, a także witamina C, D, E, K i beta karoten (żródło witaminy A) oraz liczne mikro- i makroelementy, enzymy i koenzymy, związki flawonoidowe, nienasycone kwasy tłuszczowe, białka i 22 aminokwasy- w tym 8 podstawowych, których organizm człowieka nie wytwarza.

Pyłek pszczeli występujący w Pyłku pszczelim Forever - Forever Bee Pollen, zawiera również lecytynę, która jest obecna we wszystkich komórkach i bierze udział w metabolizmie tłuszczy.

Bardzo ważne jest to, że substancje odżywcze zawarte w pyłku pszczelim są łatwo trawione i przyswajane przez ludzki organizm.

Świetny produkt z ula
Zawiera wiele witamin i składników mineralnych
Wspiera zachowanie dobrej kondycji

Składniki:

Granulowany pyłek pszczeli, miód, kwas stearynowy - substancja przeciwzbrylająca, dwutlenek krzemu- substancja przeciwzbrylająca,  mleczko pszczele

Opakowanie: 100 tabletek

aloe vera Forever

Opinie

Oceń 
Kazimiera D. 2015-10-05

Tani produkt

Biorąc pod uwagę bogactwo składników i ich zawartość w pyłku pszczelim Forever, to wydaje mi się, że cena jest więcej niż rozsądna. A biorąc pod uwagę markę- Forever Living Products to już w ogóle.
Myślę, że warto się trochę wzmocnić przed zimą z Forever Bee pollen :)

Oceń 
Ala J. 2015-09-10

Kuracja z pyłkiem pszczelim Forever

Dwa razy do roku przed okresami największej zachorowalności robię sobie kurację z pyłkiem pszczelim Forever, mającą na celu ogólne wzmocnienie organizmu, a co za tym idzie również systemu immunologicznego. Od kiedy stosuję tę kurację znacznie rzadziej łapie wszelkiego rodzaju infekcje, a poza tym widzę poprawę wyglądu i kondycji mojej skóry, włosów i paznokci.
Polecam wszystkim, którzy chcą wzmocnić swój organizm.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Pyłek pszczeli Forever, Forever Bee Pollen

Pyłek pszczeli Forever, Forever Bee Pollen

Pyłek pszczeli występujący w Forever Bee Pollen, czyli w Pyłku pszczelim Forever stanowi prawdziwą skarbnicę substancji odżywczych i idealną wręcz kompozycję wielu ważnych składników. Dzięki temu wzmacnia zdrowie, a także wpływa korzystnie np. na wygląd skóry.

Napisz opinię

Summary

  • Product Name:Pyłek pszczeli Forever, Forever Bee Pollen
  • Product Reference: 26
  • Price: 69
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Rating: 5/5 based on 2 user ratings
  • Description: Pyłek pszczeli występujący w Forever Bee Pollen , czyli w Pyłku pszczelim Forever stanowi prawdziwą skarbnicę substancji odżywczych i idealną wręcz kompozycję wielu ważnych składników. Dzięki temu wzmacnia zdrowie, a także wpływa korzystnie np. na wygląd skóry.
Path: > > Pyłek pszczeli Forever, Forever Bee Pollen