Z produktami Forever pracuję od 10 lat, tj. od momentu nawiązania współpracy z firmą. Pierwszym produktem, który zacząłem stosować w swojej praktyce, była Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca. Według mnie jest niezastąpiona - doskonale się wchłania i, co najważniejsze, nie powoduje uczuleń i alergii. Doskonale działa na dolegliwości stawowe, nerwobóle, a także wspomagająco przy zapaleniu nerwu twarzowego i trójdzielnego. Wcześniej stosowałem inne maści, które niestety powodowały uczulenia.Dzięki stosowaniu w mojej pracy każdorazowo Emulsji Rozgrzewającej mogę się pochwalić bardzo dobrymi rezultatami jeśli chodzi o łagodzenie dolegliwości związanych z kręgosłupem, jak również przy neuralgii międzyżebrowej, rwie barkowej, rwie kulszowej. Dodatkowo przy dolegliwościach stawowych stosuję Emulsję Rozgrzewającą jako podkład pod Aloe MSM Gel.Dolegliwości stawowo-mięśniowe dają się we znaki dużej części społeczeństwa. Rehabilitacja i masaże to tylko jedna z form radzenia sobie z tym problemem. Bardzo ważną rolę odgrywa suplementacja, czyli dostarczanie organizmowi brakujących mu minerałów i innych substancji, niezwykle ważnych z punktu widzenia odżywienia ludzkiej chrząstki.

Przede wszystkim polecam Forever Freedom, czyli całkowicie naturalny produkt, odżywiający tkankę chrzęstną. Zawarta w nim biosiarka pomaga w odbudowie tkanki, jak również wspomaga tworzenie glukozaminy, która jest odpowiedzialna za "smarowanie" stawów. Następnie Forever Nature-Min, czyli naturalne minerały, których sam regularnie używam od 4 lat, ze względu na duże obciążenie mięśni kręgosłupa. Zażywanie Forever Calcium, czyli wapna, jest bardzo istotne w celu złagodzenia bólów kręgosłupa spowodowanych osteoporozą; szczególnie dotyczy to kobiet w okresie przekwitania. Nie wolno też zapominać o Forever Arctic-Sea, czyli nienasyconych kwasach tłuszczowych omega-3, które wspomagają układ nerwowy, co z kolei wiąże się z lepszym funkcjonowaniem mięśni i stawów.

Dzięki produktom Forever wiemy jak dbać o nasze mięśnie i stawy, chronić i pielęgnować chrząstki, tym samym cieszyć się swobodą i pełnym energii ruchem w każdym wieku .

Janusz Kosior - rehabilitant, masażysta

Forever