Jesień to okres na regenerację skóry po ciepłym, słonecznym lecie. Walkę z wszelkiego rodzaju przebarwieniami, przesuszeniem skóry, fotostarzeniem oraz "kurzymi łapkami". W jesienno-zimowym okresie skupiamy się na walce z wszelkimi niedoskonałościami, które ujawniły się na naszej skórze po lecie. Pomóc nam mogą w tym kosmetyczne produkty aloesowe Forever Living Products.


Jesienią wskazane jest przeprowadzanie różnego typu peelingów. Podczas tego zabiegu aplikuje się na skórę peeling, który jest środkiem złuszczającym. W wyniku tego powstaje kontrolowane uszkodzenie tkanek, które po zagojeniu stymuluje ich szybką regenerację.

Sięgając po peelingi dobrze jest zdecydować się na Aloe Scrub lub Aloesowy peeling głęboko- oczyszczający Sonya firmy Forever Living Products. Dzięki nim zagwarantujesz swoje skórze zarówno peeling mechaniczny –za pomocą utwardzonych kulek z olejku z orzeszków jojoba, jak i peeling enzymatyczny, dokonywany przez miąższ aloe vera.


Z peelingami trzeba uważać przy mrozach, gdyż cera po takim zabiegu staje się niezwykle delikatna. Traci ona naturalną ochronę i można wtedy odmrozić skórę.

Jesień to także korzystny czas na zastosowanie wypełniaczy z kwasem hialuronowym.

Na tę porę roku zaleca się stosowanie kremów pielęgnacyjnych o gęstszej konsystencji, bardziej tłustych, ochronnych. Mimo tego, w jesienno -zimowe miesiące wydaje nam się, że słonecznych dni jest mało, to jednak w dalszym ciągu działa ono na naszą skórę. Z tego powodu, nawet o tej porze, trzeba pamiętać o fotoprotekcji. Aby spełnić wszystkie te wymagania należy sięgnąć po Krem odżywczy na noc Fleur de Jouvence. Kwas hialuronowy, który znajduje się w tym kremie aloesowym Forever Living Products w wysokim stężeniu, jest substancją niezbędną do utrzymywania wodnej równowagi, właściwego napięcia elastyczności, a w związku z tym, młodości skóry. Miąższ aloe vera wraz z glicerydami z kiełków pszenicy, rozpuszczalnym kolagen oraz hydrolizowaną elastyną zadba o prawidłowe nawilżenie skóry. Razem z witaminami A, B5, C i E zregeneruje ją, a sam w sobie jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym.

Można też sięgnąć po kwas hialuronowy Forever w formie suplementu diety. W ten sposób zapewnimy sobie odpowiednią jego dawkę także od środka i to w 100% przyswajalnej postaci!

Jeżeli pragniemy naprawdę zregenerować naszą skórę po wakacjach rozpieśćmy ją kilkoma kropelkami Serum Alpha-E Factor. Działa ono zbawiennie na wszystkie rodzaje skóry. Serum Alpha-E Factor dzięki wysokiej zawartości składników, takich jak olejek z ogórecznika lekarskiego, witaminy A oraz E bisabolol, miąższ aloe vera jest prawdziwym zbawieniem dla skóry, potrzebującej regeneracji, niesamowicie odmładza, przywracając skórze gładkość, świeżość i elastyczność, oraz chroniąc przed przesuszeniem.

aloes Forever