Najnowszy dodatek do wyjątkowej linii produktów odżywczych Forever Living Products to małe, łatwe do połknięcia kapsułki, stworzone dla zdrowia układu trawiennego oraz po to, by pomóc organizmowi przezwyciężyć zaburzenia równowagi spowodowane niewłaściwą dietą i stylem życia. Jest to obecnie jedyna na rynku formuła sześciu szczepów probiotycznych zamkniętych w stabilnej kapsułce, która nie wymaga przechowywania w lodówce.Wszędobylskie maluchy...
Bakterie to najbardziej rozpowszechnieni mieszkańcy Ziemi; dzięki umiejętności przystosowywania się do niemal każdych warunków, żyją praktycznie wszędzie. Również ludzki organizm jest "gospodarzem" wielu różnych bakterii. Żyją one na naszej skórze, w ustach i w całym układzie trawiennym. Szacuje się, że nasze ciało to "dom" dla ponad 400 rodzajów bakterii - jest ich nawet więcej niż komórek! Niektóre z "zamieszkujących" nas bakterii są szkodliwe, ale większość działa korzystnie, odgrywając pozytywną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu trawiennego.Bakterie o działaniu korzystnym, czyli tzw. dobre bakterie, zwane są probiotykami. Nazwa ta pochodzi z greki, od określenia "pro bios", które oznacza "dla życia". Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) tak definiuje probiotyki: "żywe mikroorganizmy, które przyjmowane w odpowiednich ilościach mają korzystny wpływ na zdrowie żywiciela".

Forever Living Products zdecydowało się wprowadzić do swojej oferty Forever Active Probiotic ze względu na ogromne znaczenie dla zdrowia dobrych bakterii i dostrzegając potrzebę suplementacji probiotykami.

Są to małe, łatwe do połknięcia kapsułki, opracowane dla zachowania w zdrowiu układu trawiennego, które pomagają przezwyciężyć zaburzenia powodowane niewłaściwą dietą i stylem życia prowadzącymi do obniżenia poziomu probiotyków naturalnie występujących w ludzkim organizmie. Forever Active Probiotic działa głównie w jelicie grubym, gdzie bierze udział w procesie trawienia pokarmu i pomaga uwolnić do przyswojenia substancje odżywcze.


Probiotyki są ze swej natury dość delikatne; łatwo ulegają zniszczeniu pod wpływem wysokiej temperatury i kwasu żołądkowego. Z tych powodów FLP korzysta w Forever Active Probiotic z opatentowanej technologii kapsułkowania, która chroni probiotyki i uwalnia tę wyjątkową mieszankę sześciu szczepów dobrych bakterii dopiero po dotrciu do jelita grubego.


Jest to obecnie jedyna na rynku formuła sześciu szczepów probiotycznych zamkniętych w stabilnej kapsułce, która nie wymaga przechowywania w lodówce.

Dodatkową zaletą Forever Active Probiotic jest to, że produkt ten współdziała z naszym opatentowanym Aloe Vera. Aloes działa jako "prebiotyk", przyczyniając się do wytworzenia właściwego środowiska dla działania probiotyków.Forever Active Probiotic to naturalny dodatek do wyjątkowej linii produktów odżywczych Forever Living Products, tworzonych z myślą o promowaniu zdrowia. Niezależnie więc od tego czy naszym celem jest zachowanie w zdrowiu układu trawiennego, czy zwiększenie przyswajania substancji odżywczych oraz poprawienie funkcjonowania układu odpornościowego, warto włączyć Forever Active Probiotic do codziennej suplementacji.dr Mark Pedersen, lekarz medycyny  współpraca z FLP International

Forever aloes