Delikatny obszar skóry tuż pod dolną powieką to sfera niezwykle wrażliwa. Stres, niedostatek snu, zmartwienia oraz bardzo wiele dolegliwości zdrowotnych znajduje w tym miejscu swoje odbicie, niczym w bardzo czułym zwierciadle.

Ciemne pręgi pod oczyma lub wyraźny obrzęk po obudzeniu, sieć drobnych zmarszczek, które tak trudno zatuszować podkładem pod makijaż... nikt tego nie lubi. A kiedy już się pojawiają, tak bardzo marzymy o cudownym środku, który uwolniłby nas od uprzykrzonych kłopotów z delikatną skórą pod oczami!

Forever Alluring Eyes to coś więcej niż tylko jeszcze jeden krem pod oczy. Spośród standardowych kosmetyków tego typu wyróżnia go przede wszystkim wysoka zawartość czystego miąższu aloesowego.
Sprawia to, że składniki kremu wyjątkowo sprawnie wnikają w delikatną skórę pod oczami - tam, gdzie rodzą się takie kłopoty jak cienie, obrzęki, a nawet zmarszczki.

Krem pod oczy Forever Alluring Eyes działa lekko ściągająco i rozjaśniająco, koi i nawilża wrażliwy i bardzo cienki naskórek pod oczami. Oprócz miąższu Aloe Vera zawiera witaminę E, hialuronian sodowy i bisabolol, dzięki czemu już w chwilę po naniesieniu odczuwamy wyraźną ulgę i odprężenie w okolicach oczu.Krem najlepiej jest nakładać na noc, ale można go używać też jako maseczki przywracającej jasne, młode spojrzenie; usuwającej spod oczu ślady męczącego dnia...Można także spróbować nakładać go bardzo cieniutką warstwą pod makijaż, zwłaszcza jeżeli bardzo zależy nam na utrzymaniu długotrwałego efektu świeżości i dobrej kondycji.

Używając regularnie kremu pod oczy alluring Eyes przekonamy się już wkrótce, że nasze dotychczasowe kłopoty z obrzękami, ciemnymi kręgami i siecią drobnych zmarszczek nie są już takie dokuczliwe jak w przeszłości, a skóra wokół oczu jest o wiele bardziej napięta, zupełnie jak wtedy, gdy byłyśmy dużo młodsze...Wspaniałe efekty można osiągnąć łącząc używanie Alluring Eyes z emulsją Forever R3 Factor, w której do czystego miąższu aloesowego dodano łagodne, naturalne kwasy owocowe. Takie połączenie; warto polecić zwłaszcza paniom ze skłonnością do przesuszenia skóry pod oczami i co z tego wynika - zwiększoną podatnością na tworzenie się w tym miejscu zmarszczek.

Jeśli więc od pewnego czasu z niepokojem obserwujesz to, co dzieje się wokół Twoich oczu, a może nawet z tego powodu coraz chętniej nosisz nie lubiane do tej pory okulary - spróbuj użyć kremu pod oczy Alluring Eyes z Forever Living Products.

Już wkrótce może okazać się, że w ogóle już nie możesz się bez niego obejść !

Dr Elżbieta Olejnik

Forever aloe vera