W listopadzie 1996 roku po raz pierwszy usłyszałam prezentację produktu Nature-Min na jednym ze szkoleń Forever Living Products. Przyznam się, że temat wyjątkowo mnie zainteresował, gdyż przed oczyma przesunął mi się 25-letni okres moich zmagań z dolegliwościami kręgosłupa. Kłopoty z kręgosłupem zaczęty się u mnie już we wczesnej młodości. Były one na tyle poważne, że już wtedy zaczęłam stale jeździć do sanatoriów i korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych. Nie prowadziłam leczenia farmakologicznego, gdyż moi rodzice farmaceuci nie pozwalali mi zażywać leków. Tak więc przez te wszystkie lata za leczenie musiały mi wystarczyć jedynie kąpiele siarkowe, masaże, gimnastyka oraz wiele innych działań fizykoterapeutycznych.

Po wysłuchaniu prezentacji Nature-Min podpisałam umowę dystrybutora FLP i zaczęłam stosować produkty firmy, zwłaszcza Aloe Berry Nectar oraz minerały (w postaci Forever Nature-Min).


Minerałów zażywałam początkowo 2 tabletki dziennie, zgodnie z informacją zamieszczoną na opakowaniu.
Po regularnym spożyciu ok. 300 sztuk zaczęłam odczuwać wyraźną poprawę stanu zdrowia.
Rano wstawałam bez bólu, wykonywanie codziennych ćwiczeń porannych przychodziło mi znacznie łatwiej, kręgosłup nie byt tak sztywny jak dawniej.


Ponieważ z każdym miesiącem czułam się coraz lepiej, stopniowo przestałam być częstą pacjentką przychodni reumatologicznej, nie wyjeżdżałam też już tak często do sanatorium i znacznie rzadziej biegałam na masaże i inne działania rehabilitacyjne.

Tak jest do dzisiaj.

Oprócz Aloe Berry Nectar i Nature-Min (3 tabletki dziennie), korzystam z całego programu odżywczego FLP: Forever Asorbent-C (3 tabletki dzienne), Forever Lycium Plus (1-2 tabletki dzienne), Forever Garlic-Thyme (2 kapsułki dziennie), Pola Zieleni (2-3 tabletki dziennie), Forever Lite z jogurtem jako wyśmienita kolacja, Mleczko Pszczele Forever (1-2 tabletki dziennie), Forever Gin-Chia (1-2 tabletki dziennie).

Ostatnio, po wprowadzeniu na rynek polski Forever Arctic-Sea i ten produkt znalazł się w mojej diecie w ilości 2 kapsułek dziennie.

Produkty FLP, które włączyłam do codziennej diety, poprawiły stan mojego zdrowia, zwłaszcza przerwały pasmo codziennych kłopotów i dolegliwości związanych z kręgosłupem, wzmocniły paznokcie, zęby i włosy, dały odporność i dobrą kondycję.


Przesyłam również dla porównania moje dwa wyniki badań gęstości kości: z 1995 i 2001 roku.

Mimo, że lata lecą, moje kości tego nie wykazują: badania densytometryczne dokonywane co kilka lat sprawiają wrażenie, jakby były wykonywane na osobie coraz młodszej! (i tak się też czuję...)

To świadczy o skuteczności podjętej przeze mnie suplementacji.

Tymi informacjami często dzielę się ze wszystkimi chętnymi, bo w moim przypadku spotkanie z firmą FLP było darem losu.

Życzę wszystkim, by uwierzyli, że regularne wzmacnianie organizmu za pomocą produktów FLP poprawi ich zdrowie, samopoczucie, kondycję i nastawienie do życia.

Jolanta Dworzańska-Choinko


Komentuję:
"Kość przez całe życie człowieka jest żywą tkanką i w niej trwa stały proces budowy, przebudowy i odbudowy. Ostateczną masę szkielet osiąga dopiero po 30-tym roku życia - i powinno nam zależeć, aby ta masa była maksymalnie duża. Układ kostny pozostaje jednak nadal wielkim placem budowy i wymaga ciągłego dostarczania budulca.


W drugiej połowie życia z powodu wypływu minerałów mamy coraz mniej "litej" masy kostnej i coraz więcej substancji porowatej.  Stąd nazwa "osteoporoza"

Szwedzki uczony Peter Wilhelmson porównuje zażywanie minerałów przez całe życie, już od młodości, do odkładania pieniędzy na bankowe konto składki emerytalnej. W każdym wieku minerały warunkują trwanie odbudowy. Gdy ich brakuje, odbudowa zatrzymuje się. Modelowym tego przykładem jest przytoczona relacja o zwiększeniu "gęstości " kości pod wpływem zestawu odżywczego Forever.

W mojej praktyce lekarskiej również obserwuję zjawisko poprawy gęstości kości po regularnym i długotrwałym zażywaniu Forever Nature-Min, Forever Lite i Miąższu Aloe Vera.

Fakty te przeczą obiegowym poglądom, że postęp osteoporozy można tylko zatrzymać a destrukcja kości jest nieodwracalna.


Dr nauk medycznych  Jerzy Oleszkiewicz

Forever aloe vera