Odżywiaj się prawidłowo, odzyskuj i utrzymuj piękną sylwetkę wraz z Kompleksowym Programem Odżywczym Forever!

Nowy rok, nowe postanowienia

Ciekawe, ile osób na całym świecie, w chwili, gdy zegary biły północ w minionego Sylwestra, pomyślało sobie: „W tym roku MUSZĘ zrzucić dziesięć kilo!", a przypomniawszy sobie po chwili, czym do tej pory kończyły się tego typu postanowienia, dodało cichutko: „No, chociaż z pięć...".Jeżeli to Wy właśnie byliście wśród tych osób, mamy dla Was pierwszą dobrą wieść: nie jesteście sami! Liczne badania na całym świecie wykazują, że nadwaga i otyłość stają się powoli udziałem większej części ludzkości. Niestety, problem ten dotyczy krajów, które szczycą się wysokim stopniem rozwoju, sporym dochodem narodowym i stale polepszającymi się warunkami bytu swoich obywateli.Czyżbyśmy dożyli czasów, gdy przekleństwem staje się nadmiar, a nie niedostatek? Kiedyś wśród plag, których ludzkość obawiała się najbardziej wymieniano na pierwszym miejscu „zarazę, głód, ogień i wojnę", a teraz? Wielu ludzi wygląda tak, jakby co wieczór wzdychali unosząc oczy ku niebu: „... i zabierz ode mnie, Panie, te góry jedzenia, które spotykam na każdym kroku, bo nie potrafię się im oprzeć...".

Sedno w tym, że w jedzeniu, które tak kusi nas zewsząd wyglądem i smakiem, coraz mniej znaleźć można substancji, które naprawdę przydają się do czegoś naszemu organizmowi: substancji mineralnych, witamin oraz pełnowartościowego białka.

To, czym lubimy napełniać nasze żołądki zawiera natomiast zbyt dużo cukrów, szkodliwych tłuszczów oraz różnych substancji chemicznych. No i oczywiście kalorii! Dochodzi więc do pozornego paradoksu: człowiek nie chodzi głodny, wręcz przeciwnie - nieraz bywa wręcz przejedzony, a jego organizm zaczyna coraz wyraźniej dawać objawy niedożywienia. Niedożywienie takie - to z punktu widzenia przemiany materii daleko idące braki substancji niezbędnych i do budowy tkanek i do prawidłowego funkcjonowania skomplikowanych mechanizmów naszego ciała.To niedobory podstawowych makro- i mikroelementów, takich jak wapń, magnez, cynk, mangan, żelazo, miedź i inne. W ślad za odmineralizowaniem pojawiają się awitaminozy i złe wchłanianie niektórych białek. Zachwianiu ulega przemiana materii, a nadmiar kalorii ze spożytego jedzenia coraz sprawniej kierowany jest wprost do tkanki tłuszczowej. W pewnym momencie właściciel tego wszystkiego stwierdza z przerażeniem, że... jest za gruby! Oczywiste jest to, co się dzieje dalej: osoba taka zaczyna mniej jeść, żeby schudnąć (któż z nas tego nie zna?). Ograniczając pożywienie (ale nie zmieniając jego składu), dostarcza swojemu organizmowi jeszcze mniej pożytecznych składników niż do tej pory.Przemiana materii rozregulowuje się więc jeszcze bardziej i gdy strasznie już wygłodniały odchudzający się wróci do swego „normalnego" żywienia, zwiększa kilkakrotnie produkcję tkanki tłuszczowej, tym razem już także i „na zapas" na wypadek, gdyby właściciel znowu zaczął ni stąd ni zowąd morzyć się głodem. Zjawisko to zwane jest w świecie dietetyków efektem „jo-jo", a znane jest chyba wszystkim, którzy kiedykolwiek choć raz nie zdołali dotrzymać danych sobie przyrzeczeń zrzucenia znienawidzonej nadwagi.

Pomoc nadchodzi z FLP


Ci, którzy na przestrzeni ponad dwudziestu dwóch lat mieli szczęście zetknąć się z naszą firmą, wiedzą już doskonale: droga do pięknej sylwetki wiedzie tylko i wyłącznie przez prawidłowe odżywianie! Wszystko, cokolwiek można zawrzeć w tych słowach, znajduje się w Kompleksowym Programie Odżywczym Forever.

Wszystkie elementy tego Programu dobrane są tak, aby się wzajemnie uzupełniać. Niektóre z nich zaprojektowane zostały głównie z myślą o uzupełnianiu istniejących niedoborów: mineralnych, witaminowych i białkowych, inne działają stymylująco i regulująco na niezbyt prawidłowe procesy przemiany materii, a jeszcze inne - dodają energii i poprawiają samopoczucie. Jednym słowem Kompleksowy Program Odżywczy Forever daje nam siły, aby twardo wytrwać w postanowieniu: JUŻ NIGDY WIĘCEJ NADWAGI!

Jeżeli chcesz w tym roku spełnić wreszcie swoje noworoczne największe życzenie, spróbuj z FLP. Tym razem Ci się uda! Kompleksowy Program Odżywczy Forever to nie żadna nowa dieta-cud. To po prostu oparty na solidnych podstawach naukowych, zgodny z najnowszymi osiągnięciami współczesnej dietetyki program PRAWIDŁOWEGO ŻYWIENIA, z jak najbardziej właściwą zawartością składników odżywczych.

Mogą z niego korzystać wszyscy - nie tylko ci, którzy marzą o zrzuceniu kilku kilogramów. Jednak prawdą jest, że to oni potrzebują go szczególnie, bo ich kłopoty z nadwagą miały swój początek w niewłaściwym, zbyt ubogim odżywczo jedzeniu! Nigdy nie jest za późno na prawidłowe odżywianie. Nigdy nie jest za późno na rewolucyjne zmiany w swoim stylu żywienia. Spróbuj, a przekonasz się, że odżywianie się może stać się Twoim prawdziwym przyjacielem, a nie jak dotąd - wrogiem!

Trzystopniowy Program Dla Pięknej Sylwetki


Specjaliści dietetyki są zgodni: zrzucanie nadmiarowych kilogramów to nie spontaniczna, jednorazowa przygoda, po której będzie można wrócić do dotychczasowych fatalnych nawyków żywieniowych. Konsekwencją twardego postanowienia walki z nadwagą musi być ZMIANA STYLU ŻYCIA. To bardzo ważne!
Ten nasz nowy styl życia nie będzie polegał jedynie na używaniu rozmaitych produktów zwanych suplementami dietetycznymi ale będzie składał się z trzech absolutnie koniecznych elementów:1. Niskokalorycznej, niskotłuszczowej diety

2. Zwiększenia aktywności fizycznej

3. Stymulacji przemiany materii


Ad.1.


Przyjrzyj się temu, co jadłaś/jadłeś do tej pory (najlepiej przez kilka dni uczciwie zapisywać w notesie każdy zjedzony kęs). Podlicz kalorie i nie krzycz z przerażenia, jeśli wyjdzie Ci nawet i 4000kcal dziennie. To właśnie stąd wzięła się Twoja nadwaga!

Skreśl z jadłospisu wszelkie słodkości, słodzone napoje, potrawy tłuste, smażone i mocno konserwowane. Jedz mniej chleba, klusek, ziemniaków i w ogóle potraw mącznych - w zamian za to wprowadzaj coraz więcej warzyw i niezbyt dużo owoców (też zawierają cukier!) PIJ DUŻO WODY!

Jeżeli należysz do osób wiecznie głodnych, spróbuj pewnego fortelu - gdy nachodzi Cię nieprzeparta chęć przegryzienia czegoś, wypij najpierw pół szklanki wody. Być może to o nią właśnie chodziło Twojemu organizmowi, a Ty mylisz sygnały pragnienia z sygnałami głodu? Pij regularnie miąższ aloesowy, najlepiej rano i wieczorem.

Dwa posiłki dziennie zastąp porcją odżywki Forever Lite. Masz do wyboru dwa wspaniałe smaki: waniliowy i czekoladowy!

Ad.2.

Dzięki Kompleksowemu Programowi Odżywczemu Forever nabierzesz sił do tego, aby stać się osobą nieco bardziej ruchliwą niż do tej pory. Pamiętaj - nawet skromna porcja ruchu powoduje, że organizm lepiej pożytkuje wydzielaną przez Twoją trzustkę insulinę.

U ludzi pędzących zasiedziały tryb życia insulina jest hormonem produkującym tłuszcz, u tych, którzy choć trochę używają mięśni - pomaga go spalać i czyni to, co powinna - obniża poziom cukru we krwi! Już pół godziny spaceru dziennie powoduje spalenie 150 kcal, a w ciągu tygodnia daje to „na minusie" ponad 1000 kcal!

Nie przesadzaj z gorliwością - formę ruchu należy dostosować do możliwości i upodobań. Oprócz spacerów może to być basen, rowerek treningowy lub aerobik w pobliskim klubie osiedlowym - byle regularnie, przynajmniej trzy razy w tygodniu!

Możesz wspomóc swoją energię używając Mleczko Pszczele Forever oraz zadbać o krzepę swoich kości łykając tabletki mineralne Forever Nature-Min.

Ad.3.

Rozruszaj swoją leniwą przemianę materii! W Forever Living Products znajdziemy pełen zestaw produktów, które w wspaniały, naturalny sposób „podregulują" Twój metabolizm:

  • czysty miąższ aloesowy,
  • Pola Zieleni,
  • Forever Lycium Plus
  • i Mleczko Pszczele Forever

już wkrótce okażą się niezastąpionymi kompanami w Twoich staraniach o piękną sylwetkę.  Bardziej sprawna przemiana materii oznacza przecież szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, z którą przecież jak najszybciej pragniesz się pożegnać!

A co potem?


Na całym świecie specjaliści w dziedzinie odchudzania ostrzegają swoich pacjentów: „To nie sztuka - schudnąć, sztuką jest utrzymać to, co się uzyskało w wyniku zrzucenia nadmiarowych kilogramów!", i tutaj Kompleksowy Program Forever jest naszym największym sprzymierzeńcem.

Nowy styl życia, który stał się naszym udziałem od momentu, gdy już po raz ostatni podjęliśmy twarde postanowienie dbania o sylwetkę, jest tak łatwy i prosty dzięki temu właśnie, że produkty Forever Living Products towarzyszą nam w naszym codziennym życiu w sposób tak dyskretny i przyjemny!

Kiedy wyruszamy w podróż - zabieramy po prostu swoją „nową dietę" ze sobą, a połknięcie kilku tabletek, wypicie kieliszeczka miąższu aloe vera, - czy szybkie przyrządzenie odżywki Forever Lite już wkrótce stanie się tak samo oczywistym elementem naszego życia jak np. mycie zębów czy inne rutynowe nawyki.
Zwłaszcza, że korzyści płynące z kontaktu z naszymi produktami będą już wkrótce aż nadto widoczne: więcej energii, lepsza cera i włosy, uregulowane trawienie oraz powoli, acz widocznie poprawiająca się sylwetka - to chyba dość, aby większość z nas wprawić na co dzień we wspaniały humor!

A kiedy już wszyscy spostrzegą zmiany, które tak Ci służą, nie zapomnij podzielić się wiadomością o nowym Stylu Życia Forever ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Oni też na pewno chcieliby zmienić na lepsze jakość swojego życia!

Kilka prostych sposobów, aby wreszcie odnieść sukces w walce o lepszą figurę:


1. Pij wodę (niegazowaną, nie słodzone soki ani napoje), nawet do 10 szklanek dziennie

2. Codziennie jedz przynajmniej jedną porcję Forever Lite, aminokwasy zawarte w tej wspaniałe odżywce pomogą w regeneracji Twoich tkanek, a oprócz tego poprawiają wchłanianie witamin i substancji mineralnych. Forever Lite to typowa odżywka odbudowująca Twoje mięśnie, skórę, włosy i tkankę łączną!

3. Jeśli już musisz coś przegryzać między posiłkami, przegryzaj warzywa, owoce lub wysokobiałkowe, niskotłuszczowe potrawy (jajko na twardo, plasterek chudej szynki itp). Nie kupuj i nie trzymaj w domu żadnych słodyczy!

4. Pij codziennie czysty miąższ aloe vera w ilości zgodnej z zapotrzebowaniem. Jeśli masz ochotę na więcej, niż do tej pory - nie odmawiaj tego ani sobie ani swojej przemianie materii!

5. Dla większej odporności w trudnym okresie zrzucania nadwagi codziennie pij miąższ aloe vera i łykaj Forever Lycium Plus oraz Forever Absorbent-C.

6. Nie daj się osteoporozie! Osoby z nadwagą są na nią bardziej podatne! łykaj codziennie cztery tabletki Forever Nature-Min.

7. Pij Herbatkę z Kwiatem Aloesu - oczywiście niesłodzoną! Przyspiesza przemianę materii i reguluje trawienie.

8. Nie zapominaj o Forever Mleczko Pszczele. Ten wspaniały produkt rozjaśni Twój umysł i doda Ci energii życiowej.

9. Pamiętaj o codziennej porcji pikolinianu chromu - niezastąpionej broni w walce z zaburzeniami przemian cukrów! Uzupełniając niedobory chromu przyspieszasz spalanie tkanki tłuszczowej. 

Dr Elżbieta Olejnik

Forever aloe vera